Lidé

Výbor

Mgr. Jana Smiggels Kavková

Mgr. Jana Smiggels Kavková

předsedkyně výboru AOOV

Přes 15 let působím v neziskovém sektoru, kde jsem se hodně věnovala i rozvoji sítí NNO na české i evropské úrovni. Jsem politoložka a v RUBIKON Centru působím jako advokační expertka.

Mgr. Romana Dimmrothová

Mgr. Romana Dimmrothová

členka výboru AOOV

Od roku 2009 se věnuji práci s dětmi a mládeží v neziskovém sektoru a v rámci dobrovolnictví.
Pracovala jsem v Centru pro rodinu a sociální péči s dětmi s ADHD a PAS. Aktuálně působím jako vedoucí Centra prevence a resocializace v Ratolesti Brno, které poskytuje preventivní a probační programy pro mladé, kteří se dostali do konfliktu se zákonem.

Mgr. Jaroslav F. Žák, MBA

Mgr. Jaroslav F. Žák, MBA

člen výboru AOOV

Od roku 1996 pracuji v Oblastní Charitě Třebíč. V současné chvíli jsem vedoucím střediska sv. Vincenta a sv. Josefa. Jedná se o zastřešující úsek služeb, kterými jsou Kontaktní centrum Noe pro uživatele drog, Doléčovací centrum, Raná péče, Centrum pro podporu rodin Ruth, Probační programy Most, terénní program Al Paso pro lidi vracející se z výkonu trestu, azylové domy a humanitární činnost v zahraničí.

Mgr. Vojtěch Betka

Mgr. Vojtěch Betka

člen výboru AOOV

Od roku 2013 vedu Centrum pro osoby v konfliktu se zákonem v organizaci SANANIM. Jsem aktivním členem Sekce drogových služeb ve vězení A.N.O. Jsem etoped a speciální pedagog. V SANANIMu pracuji od roku 2009, například na pozicích zástupce vedoucího Kontaktního centra, terapeut v Poradně pro rodiče a v Doléčovacím centru.

Kontrolní komise

Štěpánka Kecková

Štěpánka Kecková

členka kontrolní komise

Charita Česká Kamenice

Petr Novák

Petr Novák

člen kontrolní komise

Věnuji se již více jak 20 let pomoci lidem propuštěným z výkonu trestu a celá naše organizace Nová šance se snaží o jejich resocializaci a začlenění zpět do společnosti.

Novinky emailem

Chcete vědět o tom, co se u nás děje a mít vždy čerstvé informace? Vyplňte formulář níže.