Pracovní příležitosti

Hledáme Office Manažerku

Náplň práce:

  • odpovědnost za chod kanceláře
  • komunikaci se členy a orgány Asociace
  • koordinační a administrativní podpora činnosti Asociace a tajemnice
  • organizace pracovních schůzek a zpracování výstupů
  • koordinace a administrativní správa projektů
  • správa rozpočtu a evidence toku finančních prostředků
  • příprava podkladů pro účetní

Nabízíme:

  • pestrou a smysluplnou práci
  • práci v malém kolektivu
  • přátelské prostředí
  • podporu v dalším rozvoji a vzdělávání
  • práci na 0,5 úvazek
  • flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova
  • nástup možný okamžitě nebo dohodou

Očekáváme:

  • samostatnost a proaktivitu
  • profesionální vystupování
  • preciznost a spolehlivost
  • týmového ducha
  • velmi dobrou znalost angličtiny
  • zkušenost se správou projektů (výhodou)
  • zkušenost se správou Facebook profilu a webových stránek (výhodou)

V případě zájmu pošlete Váš životopis a motivační dopis na tinglova@aoov.cz , nejpozději do 5.12.2020.

Novinky emailem

Chcete vědět o tom, co se u nás děje a mít vždy čerstvé informace? Vyplňte formulář níže.